Erre senki sem számított. A Nagy Ő legutóbbi epizódja igazi drámai fordulatot hozott: Ki/ra dü/ösen összepakolt, és kijelentette, hogy nem hajlandó tovább bohócot csinálni magából. A villa levegője szinte megfagyott. Az előző részekben még úgy tűnt, hogy Ki/ra és Stohl András között komolyabb ér/elmek alakulhatnak ki. Egy cs/k is elcsa/tant, ami sok néző szerint fordulópont lehetett volna. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
–
Mindkét változatot a Ferrari által fejlesztett és gyártott, 4,7 literes, szívó V8-as benzinmotor hajtja, amely 454 lóerős teljesítményt és 520 Nm nyomatékot ad le. Az erő egy hatfokozatú automata sebességváltón keresztül jut a hátsó kerekekre, ami egyszerre biztosít kényelmes, kifinomult haladást és sportos, határozott gyorsítást. Ez a hajtáslánc nem csupán számokban erős, hanem karakterében is különleges, hiszen a mai, turbófeltöltős motorokkal teli világban egy ilyen nagy lökettérfogatú, természetes szívású V8-as igazi ritkaságnak számít.
A ráncfelvarrás során a GranTurismo több látványos külső módosítást kapott. Az autó elején megjelent az úgynevezett „cápaorr” kialakítású új hűtőrács, amely még agresszívebb és sportosabb megjelenést kölcsönöz az autónak. A légbeömlő nyílásokat áthelyezték, és lejjebb kerültek az első lökhárítón, ami nemcsak esztétikai szempontból jelent előrelépést, hanem a légáramlás és a hűtés hatékonyságát is javítja. A hátsó részen egy új, aerodinamikailag optimalizált lökhárító jelent meg, amely hozzájárul a stabilitáshoz nagy sebességnél, miközben megőrzi a GranTurismo elegáns, mégis izmos kiállását.
