Nyugdíjasok hatalmas változása

Egy meglepő és sok vi/át kiváltó javaslattal állt elő M. Péter: elképzelése szerint májustól a nyugdíjas korú betegek már nem az állami kórházakban kapnának ellátást, hanem kizárólag magánrendelőkben és magánklinikákon. A politikus indoklása szerint a lépés célja nem megszorítás, hanem épp ellenkezőleg: a nyugdíjasok egészségügyi ellátásának kiemelt szintre emelése. „Az időseink egész életükben dolgoztak, ezért megérdemlik a gyorsabb, kényelmesebb és személyre szabottabb orvosi ellátást” – fogalmazott. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük