Már gáz sem jön Magyarországra

Szerdán l/gi tá/adás érte a Ga/prom több dél-o/oszo/szági létesítményét, köztük a Ru/szkaja szivattyútelepet is. Innen szállítják az o/osz földgázt Európába, köztük Magyarországra, a Tö/ök Áramlat tenger alatti vezetéken keresztül. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük