Itt voltak többen Március 15-én!

Március 15-én ismét hatalmas tömeg lepte el Budapest utcáit, de sokáig csak találgatások keringtek arról, valójában hányan is vettek részt a különböző rendezvényeken. Most azonban megérkeztek az első hivatalos számok! A Magyar Turisztikai Ügynökség különleges módszerrel vizsgálta meg a fővárosi eseményeket: mobilcella-adatok alapján elemezték, mennyi telefon – és így mennyi ember – tartózkodott az ünnepi helyszíneken. Az adatokból így nemcsak a résztvevők számát lehet megbecsülni, hanem azt is, merre mozgott a tömeg a városban.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük