Még Orbán Viktor is beírt Réka posztja alá gyógyulást kívánva. – „Egy ország büszke Önre. Az évértékelőn pont mentünk haza, amikor jött le. Csak hozzánk lépett oda. A feleségemnek kezet csókolt és azt mondta: Vigyázzon magára! Engem átölelt. A Miniszterelnök! Réka azt kiabálta a betegségéről: Győzni fogunk! Ez volt életem egyik legszebb, legmeghatározóbb találkozása.
Gyászol Schobert Norbi! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Sokkoló részletek derültek ki a szentlőrinci tragédiáról, ahol egy 17 éves lány zuhant ki egy panelház negyedik emeletéről. A környéken élők szerint a fiatal életéért hosszú percekig küzdöttek a mentő
Hónapok óta furcsa suttogások keringenek: mintha megváltozott volna, mintha a mindig energikus fitneszikon fáradtabbnak tűnne. A rajongók észrevették, hogy Réka arca megviseltebb, haja eltűnt, és egyr
Azóta mindenki azért szorított, hogy a színésznő a családja körében gyógyulhasson tovább, és ne kelljen visszatérnie a klinikára. Mára minden kiderült! MUTATJUK A DRÁMAI RÉSZLETEKET! A hír nem ért vég
Leave a Comment