Nyár végétől jelentős változások várhatók a telekommunikációs szektorban, mivel június 30-án lejár az önkéntes árstop, amely eddig visszafogta a szolgáltatók díjemelési lehetőségeit. A Telekom, a Yettel és a One is bejelentette, hogy az inflációhoz igazított díjkorrekciót vezetnek be, amely sok százalékos drágulást jelenthet az előfizetők számára. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
2026 januárja az elmúlt évek egyik leghidegebb időszakát hozta, a fűtés szinte megállás nélkül ment, a fogyasztás pedig elszállt. Sokan már most attól tartanak, hogy a következő gáz- és áramszámla bru
Véget értek a találgatások, miután Deák Rebeka és Kabai Andris közösen jelentek meg az IG-n, egy friss, sze/el/es hangulatú fo/ó kíséretében. A két szereplő a Házasság első látásra különböző évadaiban
A Volánbusz hálózatában jelentős fejlesztések zajlanak, amelyek az idősebb utasokat is pozitívan érinthetik. Az egyik legfontosabb változás, hogy egyre több járaton lehet MUTATJUK HOGY MI VÁRHATÓ! A h
Leave a Comment