Hőségriadó miatt rendkívüli helyzet!

A rendkívüli hőségriadó miatt olyan javaslat kerülne az asztalra, amely szerint a 47 év feletti emberek nappal csak külön engedéllyel hagyhatnák el otthonukat. Az indoklás szerint a tartósan 40 Celsius-fok feletti hőség komoly egé/zségügyi koc/ázatot jelenthet, ezért a döntéshozók a veszélyeztetett korosztály védelmére hivatkoznának. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük