Tömérdek mennyiség tűnik el!

A bankkártya-tulajdonosok óvatossága elengedhetetlen a csa/ás/k elkerülésében. Az MNB és a szakértők többek között a kétlépcsős azonosítás alkalmazását. MUTATJUK A RÉSZLETEKET! MUTATJUK MIRE KELL VIGYÁZNI!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A dupla motoros Seals elképesztő, 523 lóerős teljesítménnyel és 3,8 másodperces 0-100 km/h idővel rendelkezik, míg az hátsókerékhajtású modellek még mindig nagyon egészséges, 308 lóerős teljesítményt kínálnak, ami több, mint bármelyik egymotoros riválisé. A hideg és nedves Millbrook Proving Ground-on a hátsókerékhajtású Seal alig maradt el az 5,9 másodperces hivatalos 0-100 km/h-s gyorsulási időtől, két tizedmásodperccel többet igényelt.
Egy elektromos családi autóhoz képest biztosan nem szenved teljesítményhiányban. Ugyanakkor érdekes megjegyezni, hogy a hátsókerékhajtású Model 3 papíron ugyanolyan gyors, annak ellenére, hogy kevesebb teljesítménye van. Mindez a Seal vaskos járókeréktömegének tudható be. Az autó ügyesen gyorsul tovább egészen a limiteréig, amely 190 km/h-nál lép működésbe.
A BYD rájött, hogy az európai vásárlók nem különösebben kedvelik az „Build Your Dreams” feliratot az Atto 3 és Dolphin hátulján, így a Seal hátulján már nincs ott. Ez azonban valamelyest üresnek és jellegtelennek hagyja a hátsó részt.
Az úton a Seal mindig kellemesen fürgének érződik. A teljesítmény észrevehetően csökken, amikor az akkumulátor 30% körüli szintre esik, de mivel alapból 308 lóerő áll rendelkezésre, megengedhetjük magunknak, hogy egy kicsit veszítsünk belőle.
Van némi trükközés a gázpedál reakciójában: minden vezetési módban, ha padlógázt adunk, az autó fokozatosan növeli a teljesítményt. Ez messze nem olyan zavaró, mint a Smart #1 esetében, ahol késlekedés van, mielőtt bármi történne, de még így is kissé kevésbé intuitívvá teszi a Seal vezetését, mint amennyire szükséges lenne. Eco módban a teljes teljesítmény is korlátozott.
Leave a Comment