Pataky Attila drámája!

Pataky Attila a 73. életévében jár, de még mindig nagyon de nagyon jó formában van. Szerinte a fiatalság megőrzésének titka a rockzene, a mozgás és a folyamatos változásra való hajlandóság. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A facelift esztétikai és műszaki változtatásai mellett a DS 7 Crossback a nevét is elveszíti. A DS eltávolítja az ‘Crossback’ jelzőt az SUV modelljeiről, mivel a DS 3 hátulról hajtott autó modelljeinek megszűnésével már nincs versenytárs név. Ehelyett a márkaépítési erőfeszítéseit fokozza azzal, hogy az „DS Automobiles” feliratot helyezi el a hátsó ajtón.
A új jelvényeken kívül az átdolgozott DS 7-et az új fényszórókról is felismerhetjük. A fényszórók, amelyek korábban egy kis táncot lejtettek indításkor, a Crossback egyik kulcsfontosságú jellemzőjét képezték, de ezek helyét most hagyományosabb LED mátrix fényszórók vették át. A fő fényszórókból új ‘DS Light Veil’ nappali menetfények emelkednek ki, amelyek lézergravírozott polikarbonát felületet használnak, amelyet belül festenek, hogy azt az illúziót keltsék, mintha a fény átszűrődne a karosszérián.
A hajtáslánc sem teljesen új, hanem a Peugeot 508 PSE-ből származó rendszer továbbfejlesztett változata. Ugyanaz a 197 lóerős, 1,6 literes turbós négyhengeres motor, amely számos Stellantis hibridben megtalálható, és egy 107 lóerős motor segíti a váltóban, valamint egy 111 lóerős motor a hátsó tengelyen. Ami változik, az a 14,2 kWh (12,9 kWh hasznosítható) kapacitású akkumulátor, amely nagyobb, mint amit a Peugeot-ban vagy az E-Tense (a DS elnevezése az elektromos és plug-in hibrid modellekre) verziókban találunk a kifutó DS 7 Crossbackben. A 355 lóerős motor-motor kombináció a DS 9 360-ban is szerepel, de eddig még nem jelent meg az Egyesült Királyságban.
Ha alaposan megnézed a műszaki adatlapot, észrevehetsz valami szokatlant: az E-Tense 4×4 300 modell ugyanazokkal a motor- és motorkombinációkkal rendelkezik, mint a 355 lóerős változat, csak alacsonyabb rendszerteljesítménnyel, 296 lóerővel. A különbség az inverterben rejlik. A 360-as verzióban található fejlettebb inverter lehetővé teszi, hogy az elektromos motorok hosszabb ideig képesek legyenek a csúcs teljesítmény leadására, így jobban szinkronizálódnak a benzinmotor teljesítménysávjával, és magasabb rendszerteljesítményt eredményeznek.
Leave a Comment