Szemtanú árulta el Gesztesi Károly haláláról!

Gesztesi Károly tragikus elvesztése – egy szemtanú megrázó vallomása
A 2020-as esztendő egyik legmegrázóbb eseménye volt Gesztesi Károly hirtelen és tragikus halála. A kiváló színész és ikonikus szinkronhang egy autóban lett rosszul, és a helyszínen tartózkodók közül sokan közömbösen elsétáltak mellette.
Most megdöbbentő részleteket árult el egy szemtanú! Mutatjuk a döbbenetes részleteket!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Alfa Romeo Giulietta maximális vonzerejének biztosítása érdekében a cég bölcs döntést hozott, amikor különböző dízel- és benzines motorokat kínált az autóhoz.
Az alap 1.4-es motor jól teljesít, és megfelelő teljesítményt ad a Giuliettának. Az 1.4-es Multiair benzines turbómotor lenyűgöző, mivel erő és nyomaték kiváló kombinációját, élénk teljesítményt és rendkívül takarékos Euro 5-ös károsanyag-kibocsátást kínál.
Az Alfa motorjai meglepően erősek a saját hengertérfogatukhoz képest, ami igazán kellemes meglepetés.
Ha egy igazán fókuszált sportos kompaktot keresel, akkor a **Cloverleaf** változattól talán kissé csalódott leszel. Ha viszont egy praktikus, gyors családi autót szeretnél, amely különleges érzést ad, és kellő teljesítménnyel és dinamikával rendelkezik ahhoz, hogy szórakoztató legyen, akkor ez lehet a válasz az autóvásárlási imáidra.
Az Alfa Romeo autói mindig a teljesítményről szólnak, és a Giulietta 2.0 JTDm motorjának erősebb verziója sem okoz csalódást. Az **236lb-ft nyomatékot** már 1500 rpm-en leadja (258lb-ft 1750 rpm-en, túltöltéskor), ami szinte bármilyen motorfordulaton azonnali, erőteljes gyorsulást biztosít. A teljesítmény mindenféle útfelületen könnyedén jön, és az Alfa Romeo-ra jellemző frissességet adja ennek a Giuliettának.

Az alacsonyabb teljesítményű **2.0 JTDm motor** a teljesítmény és nyomaték jelentős csökkentésével igyekszik gazdaságosabbá válni, de a céges autót vezetők biztosan értékelni fogják az alacsonyabb fenntartási költségeket. Az **1.6 JTDm motor** talán a legvonzóbb választás a kínálatban, mivel pörgős teljesítményt és kedvező működési költségeket biztosít.
Minden verzióban a **DNA kapcsoló** aktiválása élesíti a gázreakciót, annyira, hogy ügyelni kell, nehogy rángatásokat okozzon, és gyakran tapasztalható egy driveline ütés, amikor elengeded a pedált. Bár kevésbé durva, mint az Alfa Romeo Mito DNA rendszere, a végeredmény olyan, hogy ha a sima haladást értékeled, jobb, ha a rendszer Normál módon marad, még ha így kissé fojtottabbnak is érezheted a motort.
Amikor a motor meleg, a váltás simán és kielégítően működik, de hideg állapotban mind az első, mind a második sebességfokozat nehezen kapcsolható, ami napjainkban ritka hiba, de előfordulhat más alkalommal is. A **start-stop rendszer**, amely leállítja a motort, mielőtt a kocsi megáll (ami jó), egy kicsit túlzott rázkódást okoz a leállításnál és a beindításnál. A nagy kompressziójú, keresztben elhelyezett motor ennek részben az oka (a motor jobban rázkódik), de más dízelmotoros elsőkerék-meghajtású autóknál a leállítás és elindítás kevésbé tolakodó.
A Giulietta a **duál-kuplungos váltóval** is elérhető a nagyobb teljesítményű benzines és dízel modelleken. Az **TCT** tökéletesen illeszkedik a 168 lóerős dízelhez, sima és gyors váltásokat biztosítva. Sajnos azonban a megfelelő Multiair benzines motorral kevésbé sikerült, így az lassúnak tűnt. Mindkét változat esetében kezdeti fenntartásaink a start-stop rendszerrel kapcsolatban megmaradtak.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük