Úgy beszélt Élő adásban Liptai Claudia, hogy megbüntették!

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa keményen odacsapott a TV2-nek: összesen 7 millió forintos büntetést rótt ki a csatornára a Sztárban sztár All stars egyik adása miatt. A 2024. október 12-én sugárzott műsorban a zsűritagok olyan nyelvezetet használtak – tr>gár, alp>ri kifejezések formájában –, ami messze túllépte a 12 éven aluliak számára nem ajánlott kategóriát. A hatóság szerint a műsor így nem megfelelően lett korhatárolva, és a problémás kijelentések között valószínűleg Liptai Claudia száján kicsúszott k>romkodás is szerepet játszott.
NAGYON CSÚNYÉN BESZÉLT, MUTATJUK MEKKORA BÜNTETÉST KAPOTT!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Csalódást keltően, a Stinger GT-Line S teljesítménye messze elmarad a gyártó által ígért egyenes vonalú gyorsulástól.
Egy hideg napon, egy nedves pályán végzett teszt során a legjobb 0-60 mph időnk 7,39 másodperc lett, ami jóval elmarad a Kia által megadott 5,8 másodperces időtől.
A kiváló kanyarodási egyensúly miatt a Stinger GT-Line S vezetése élvezetes egy bizonyos határig, de egy túlságosan lelkesen működő menetstabilizáló rendszer akadályozza a jármű végső határainak felfedezését.
A tesztkörülményeket nem lehet túlságosan hibáztatni ezért, mivel a Stinger nem úgy érződött, mintha nehezen találta volna meg a tapadást a startnál. Inkább úgy tűnt, hogy egy nagy, nehéz autóról van szó, amit egy habozó sebességváltó hátráltatott azokban az első kritikus pillanatokban, amikor felengeded a féket és padlógázt adsz.
Összehasonlításul, a 2015-ös tesztünkben szereplő, 197 lóerős Jaguar XE benzinmotoros modell 7,6 másodperc alatt teljesítette ugyanazt a gyorsulást, annak ellenére, hogy 47 lóerővel és 24 lb-ft nyomatékkal kevesebb volt.
Miután a Stinger elindul, még így is csak alig tudta megelőzni a kevésbé erősebb, bár könnyebb Jaguar XE-t, amikor 30 mph-ról 70 mph-ra gyorsítottunk, 6,4 másodperces idővel, míg a Jaguar 6,9 másodperc alatt futotta.
Figyelembe véve, hogy a 2,0 literes Stinger motorjának erősebb teljesítménye és nyomatéka a közvetlen riválisaihoz képest ebben az árkategóriában valószínűleg vonzó tényező lehet, kár, hogy ezek az állítólagos gyorsulási előnyök nem ragyogtak át igazán a teszten.
Mégis, 2500 rpm felett a Stinger érzékenyen reagál, és bőven van ereje biztonságos előzési manőverekhez az úton. Csak számolj azzal, hogy az automata váltó lassan reagálhat, amikor a kickdown gombot lenyomva engeded el a gázpedált.
Legalább az emelkedő sebességváltás viszonylag sima, viszont a kormányon lévő váltófülek segítségével te magad is válthatsz sebességet. Azonban nincs manuális üzemmód, így a váltó azonnal újra „D”-be kapcsol, ha nem választasz más fokozatot a váltófülekkel.
A turbós négyhengeres motor nem a világ legizgalmasabb hangját adja. Bár van egy viszonylag izmos tónusa, ne felejtsük el, hogy az aktív hangrendszer beépítése miatt van egy kis hangtrükközés is a dologban. Mégis, a motor csendes és finom marad az autópályán, és ezt nem szabad elbagatellizálni.
Leave a Comment