Így vesztette életét a csomagtartóba tett 2 éves Sanyika.

A nő évekig nevelőszülőként dolgozott, de egészségi gondjai és magánéleti válsága miatt már nem tudta megfelelően ellátni a rábízott gyereket. Bár a gyermekvédelmi szervezet figyelmeztetett az alkalmatlanságára, a felülvizsgálat elmaradt. A tárgyaláson a nő magát sajnálta, mondván túlterhelt volt és terhes lett, de semmilyen segítséget nem kért.
DÖBBENETES DOLGOK DERÜLTEK KI! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Ez az: az utolsó tiszteletkör az Aston Martin 6,0 literes V12-es motorjának – egy korszak vége. Amint a Vanquish S lekerül a kínálatból, a szívó, tizenkét hengeres Aston Martinoknak végleg búcsút inthetünk. A márka zászlóshajója ezzel félárbocra ereszti a lobogót.
Az eredeti Vanquish 2001-ben jelent meg, az 1998-as Project Vantage koncepcióautóból fejlesztett változatként. Az Aston új zászlóshajója rögtön reflektorfénybe került, amikor James Bond választott autójaként szerepelt a 2002-es Halj meg máskor! című filmben.
Mindössze 1.489 darab készült az eredeti, 460 lóerős Vanquishből, mielőtt 2005-ben megérkezett az erősebb Vanquish S. Az extra 60 lóerővel az S már több mint 320 km/h-s végsebességet ígért, így az egyik leggyorsabb utcai Aston Martin lett. Mint zászlóshajó, a Vanquish nem szenvedett hiányt sem csillogásban, sem presztízsben – főleg a 007-es kötődés miatt –, ám megbízhatósági gondok és gyenge belső minőség is árnyékolta a hírnevét. 2007-ben leállították a gyártását – akárcsak az öreg Newport Pagnell-i gyárat.
A jelenlegi Vanquish 2012-ben debütált, formavilága a One-77 hiperautó inspirációját viseli magán. Egy évre rá érkezett a Volante, az első kabrió Vanquish, majd 2016-ban mutatták be az S változatot.

Ez a modell egy igazi, régi vágású Aston Martin – főleg a turbós DB11 megjelenése után –, de ez a búcsúszéria sokkal többet nyújt puszta esztétikánál.
A Vanquish S esetében az Aston Martin további 27 lóerőt sajtolt ki a 6,0 literes motorból, így a teljesítmény 595 lóerőre nőtt, a forgatónyomaték maradt 630 Nm. A nyolcfokozatú automata váltót gyorsabb kapcsolásokra hangolták át, emellett a felfüggesztést, a lengéscsillapítókat, a rugókat és a stabilizátor rögzítéseit is újrakalibrálták.
Kétféle karosszériaváltozat érhető el – a kupé és a Volante kabrió –, az árak pedig 200.000 font körül indulnak. Nincsenek külön felszereltségi szintek, ám a vásárlókat számos új extra csábítja: például karbon motorháztető-nyílások, gyémántcsiszolt ötágú felnik és Filograph mintázatú, steppelt bőrkárpit.
Egy dolgot biztosan nem lehet elmondani a Vanquish S-ről: hogy visszafogott lenne.
Nem ez a leggyorsabb, legmodernebb luxus GT a piacon, és az árcédulája sem éppen kedvező. De ha színtiszta élményre és brutális teljesítményre vágyunk, a Vanquish S méltó hattyúdal – egy brit intézmény záróakkordja. Ez egy korszak lezárását jelenti: a szívó V12 végét, mivel az Aston Martin új, Mercedes-alapokra építkező korszakot kezd a DB11-tel.
További 12.000 fontért nyitott tetős változatban is elérhető a Vanquish Volante S, amely még közvetlenebbül közvetíti a V12-es motor üvöltését. A Vanquish S messze nem hibátlan, de zseniális interpretációja a klasszikus, nagyteljesítményű GT-k világának.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük