Már bizonyított! Súlyos mellékhatást okoznak!

Egy friss vizsgálat aggasztó összefüggést tárt fel egy ismert imm/nlzáló szer és a szem egyik legfontosabb rétegének állapota között. A szaruhártya belső sejtjeit ért változások – bár kezdetben nem okoztak látásproblémát – komoly következményekkel járhatnak, ha hosszabb távon is fennmaradnak.
MUTATJUK MELYIK C*V*lD olt/sról van szó!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A 350e egyetlen motorja 221 lóerőt és 269 Nm nyomatékot produkál, ami lehetővé teszi, hogy a kéttonnás SUV 0-100 km/h sebességre 7,5 másodperc alatt gyorsuljon, ami egy viszonylag élénk időeredmény.
A kétmotoros 500e is teljesítményjavuláson esett át a régebbi 450e-hez képest: a 376 lóerős összteljesítményével 100 km/h-ra 4,4 másodperc alatt gyorsul.
A 4,4 másodperces 0-100 km/h gyorsulás kicsit feleslegesnek tűnik egy ilyen autóban.
A teljesítményleadás sima, de nem különösebben izgalmas, ami valószínűleg jobban illik a Lexus tipikus vásárlóinak, mint a Tesla Model Y agresszívabb teljesítménye, amely majdnem két másodperccel gyorsabban éri el a 100 km/h-t.
Mint minden jól teljesítő elektromos autónál, ebben is érezhető a valódi nyakcsavarást okozó gyorsulás, amikor teljes gázt adunk a legsportosabb beállításban. Azonban nagyon valószínűtlen, hogy ezt túl gyakran csinálnád. Miért? Tarts velünk, hogy megtudd a válaszunkat a hatótávval kapcsolatban…
Az elsőkerék-hajtású modell 201 lóerőre csökkenti a teljesítményt, így a 0-100 km/h gyorsulási idő körülbelül 2,5 másodperccel nő. De nem mondhatjuk, hogy lassú, és a Lexus nem is tesz túlzott dinamizmusra vonatkozó ígéreteket az RZ-t illetően.
A kétmotoros 550e teljesítménye 402 lóerőre nő, és 0-100 km/h-ra 4,4 másodperc alatt gyorsul.
A csúcsmodellekben, az F Sport változatokban, a vezetők manuális váltófülekkel dolgozhatnak, amelyek együttműködnek a kormányzási vezeték nélküli rendszerrel.
Mint a Hyundai Ioniq 5 N esetében, itt is van egy szimulált manuális váltás, és egy szimulált motorhangot is belejátszanak az utastérbe.
A „gears” egyfajta vezetési élményt adnak, gyorsan váltanak, és akkor is visszakapcsolnak, ha elérik a „fordulatszám-limítáló” csúcsát.
Azonban a durva motorhang nem túl meggyőző, és végső soron nem tűnik olyan jellemzőnek, ami igazán vonzaná az autózás iránt elkötelezett rajongókat, ahogy az például az Ioniq 5 N vagy a Kia EV6 GT esetében történt.
Leave a Comment