Temetőlátogatási tilalom lépett életbe!

A temető kapui zárva, a bejáratnál pedig figyelmeztető táblák. A látogatók nem értik, miért nem lehet gyertyát gyújtani, virágot vinni. Egyesek szerint soha nem volt hasonló eset, most viszont teljes zárlat van érvényben.
MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük