Mostantól minden nyugdíjasnak fizetnie kell!

Az interneten ismét megjelent egy felháborító hír, miszerint: „Mostantól minden nyugdíjasnak havonta 7 ezer forintot kell fizetnie!”. Honnan jön a 7 ezer forintos összeg? Mire kell egyáltalán fizetni? Mindenkinek fizetnie kell? MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük