Jön a kötelező fogorvosi vizsgálat 50 év felett már 2026-tól életbe léphet az új szabályozás Egészségügyi reform a megelőzés jegyében! Jelentős változás előtt áll a hazai egészségügy: Jövő év januárjától bevezeti az évenkénti kötelező fogorvosi szűrővizsgálatot minden 50 év feletti állampolgár számára derült ki az hétfőn kiadott közleményéből. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Alig startolt el a Séfek Séfe legújabb évada a TV2 képernyőjén, máris izzott a levegő a stúdióban. A nézők még fel sem ocsúdtak az első főzések sokkjából, amikor a konyhában elszabadultak az indulatok
Hiába ért véget a A Nagy Ő aktuális évada, a botrány csak most kezd igazán kibontakozni! A fináléban Stohl András végül Kiss Kriszta mellett tette le a voksát, és sokan azt hitték, ezzel pont került a
A lap szerint a központosítás célja a spórolás mellett az ellátás egységesítése lehet, de számításaik szerint a már meglévő gépek felújításával, az újak beüzemelésével és a gépek felvásárlásával a kor
Leave a Comment