Eltűnt a Váradi testvérpár! Ez áll a háttérben

Elt/nt két gye/mek Komáromból, a rendőrség jelenleg is nagy erőkkel keresi őket, és a lakosság segítségét kérik a felkutatásukhoz. A két fiú szeptember 2-án távozott a komáromi gyermekotthonból, ahová azóta sem tértek vissza. A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a Komáromi Rendőrkapitányság k/röz/st adott ki a két el/űnt gye/mek, Váradi Jeremi Ramiz és Váradi Dzsínó Románó ügyében.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük