Ekkora kiegészítést kaphatnak a nyugdíjasok

A nyugdíjasok helyzete évek óta központi kérdés Magyarországon, hiszen a társadalom jelentős része él szűkös anyagi körülmények között. Most új javaslattal állt elő Karácsony Mihály, a Nyugdíjas Parlament Országos Egyesületének elnöke: szerinte még az ünnepek előtt, decemberben, pár tízezer forintos plusztámogatásban kellene részesíteni azokat az időseket, akiknek nyugdíja vagy nyugdíjszerű ellátása nem haladja meg a 140 ezer forintot havonta.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük