Kaposvár egyik apró sírja ma is megrázza az arra járókat. Az emberek még mindig odateszik a kisautókat, játékokat, virágokat – így őrzik meg azt az eleven, mosolygós 11 éves kisfiút, akiért egy ország zokogott. És ott, a kő előtt, újra és újra megjelent egy megtört anya, aki már 13 éve nem tudta elengedni a múltat… és most először kimondja: volt olyan nap, amikor NEM akarta tovább élni ezt a poklot.
MUTATJUK A RÉSZLETEKT!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Az ország döbbenten fogadta a hírt: Örökre elbúcsúzott Csuja Imre. A művész hosszú idő óta meghatározó alakja a magyar színházi világnak. A fájdalmas búcsú híre pillanatok alatt sokkolta a közönséget.
Erős Antónia szinte minden hétköznap este az R/L Híradóban látható, ugyanis Szellő István oldalán vezeti a műsort. Azonban ez most megváltozik! Erős Antónia és Szellő István remek párost alkottak a ké
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében dolgozó tanár iskolaidőben meglophatta egyik diákját. A videó egy felirattal kezdődik, tartalma a következő: Egy nyolcadikos osztály elhatározta, hogy elhelyeznek egy r
Leave a Comment