F0jt0 gató feszültség telepedett az országra, amikor az elmúlt napokban egymást követték a mediterrán ciklonok, és szinte óráról órára vált egyértelműbbé: baj lesz. Az északi térségekben már péntektől szakadatlanul zuhogott, a föld egyszerűen nem bírta elnyelni a rengeteg vizet. A folyók pedig – mintha csak megvadultak volna – fenyegetően kezdtek duzzadni.
Olyan érkezett, amelyhez foghatót talán még sosem láttunk…
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A magyar színházi és f/lmes élet egyik legnagyobb alakja, Bodrogi Gyula, szomorú és tragikus végkimenetele mély fájdalmat okozott a közönség és a szakma számára. Felesége, Voith Ági, akivel hosszú évt
Az iskolakezdés is a küszöbön áll, és sokan tapasztalják, hogy a nappalok feltűnően rövidülnek. A nyári időszámítás március utolsó vasárnapján, a téli pedig október utolsó vasárnapján veszi kezdetét.
Újabb hideghullám és havazás érkezik Magyarországra. Az elmúlt időszakban a tél tartósan meghatározta Magyarország időjárását: egymást követték a havazások, a kemény fagyok és a hosszan megmaradó hóta
Leave a Comment