A Budapesti Operettszínház jelentette be elsőként, hogy hazánk ikonikus művésze elhunyt. A szomorú hírt a család közölte az intézménnyel. Tehetsége nemcsak itthon, hanem nemzetközi szinten is elismert volt.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A Genesis GV70 kétféle hagyományos motorral érhető el: egy 2,0 literes dízelmotorral és egy 2,5 literes benzinessel, emellett pedig ott van az elektromos változat, az Electrified GV70 is, amely akár 455 kilométeres hatótávolságot kínál. Bár az ára 65 000 fontnál kezdődik, ez az összeg egy nagy, 77,4 kWh-s akkumulátort, két villanymotort és gazdag alapfelszereltséget foglal magában.
A benzines és dízel változatok három felszereltségi szinttel választhatók: Premium, Luxury és Sport. Még a belépőszintű Premium modell is több extrát kínál alapból, mint a legtöbb német riválisa, így nem feltétlenül szükséges a drágább felszereltségi szintekre váltani. A GV70 lízingdíja 522 fonttól indul havonta, használtan pedig már 29 649 fonttól is elérhető.
Vezetési élmény szempontjából a GV70 kényelmes és nyugodt, habár közel sem sportos. Több mint két tonnát nyom, és ez vezetés közben is érződik: van némi oldaldőlés, a kormányzás pedig nehezebb, mint más Genesis modelleknél, hogy sportosabb érzést keltsen, de inkább lomhaságot eredményez. Ennek ellenére, ha elengedjük a sportos elvárásokat, a GV70 kellemes társ a mindennapokban. Az utazási komfort általában jó, bár a 21 colos kerekekkel kissé romlik az úthibák kezelése. Mérete miatt a városban és parkolás
