Újra felbolydult a XVIII. kerület: hétfő délután ismét rendőrök, mentők és tűzoltók lepték el azt a házat, ahol a napokban tragikus körülmények között elhunyt Dudás Miki élt. A szomszédok döbbenten figyelték, ahogy a szirénázó járművek egymás után érkeznek a korábbi kajakos világbajnok egykori otthonához.
Egy Blikk-olvasó azonnal jelezte: „megint valami nagyon nincs rendben”. A hatóságok közel egy órán át tartózkodtak a helyszínen, majd előbb a tűzoltók, később a mentők és a rendőrök is távoztak. Egy kutyát sétáltató nő szerint öt óra után nem sokkal még látott egy rendőrautót kikanyarodni az épület elől – azt azonban senki nem tudja, miért volt szükség az újabb kivonulásra.
VÉGÜL KIDERÜLT MIÉRT MENTEK KI ÚJRA! MUTATJUK A FEJLEMÉNYEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A Házasság első látásra legutóbbi évadában ismét forrnak az indulatok – ezúttal Kármen és Dani házassága körül. A nézők hetek óta követik feszült kapcsolatukat, de a legutóbbi epizód után váratlan dol
A Nagy Ő mai adásában Stohl András lánya, Rebeka látogat a villába, hogy édesapját támogatásáról biztosítsa és segítsen is kicsit a választásban. A színész feleségjelöltjei prezentációt készítenek arr
Hétfőn újabb tárgyalási napot tartottak a „dr/gos énekesnő”-ügyként ismert ká/ító/zer-kereskedelmi büntetőperben a Fővárosi Törvényszéken. Tanúként ezúttal Tóth Andit hallgatták meg, míg ByeAlex – aki
Leave a Comment