A finálé előtt rúgják ki Hajós Andrást!

Visváder Tamás nem aprózza el: A Nagy Duett számára nemcsak játék, hanem ugródeszka egy új élet felé. Egy biztos: az unokáimnak büszkén fogom mesélni, hogy én Radics Gigivel énekeltem egy színpadon. Nem mindenkinek adatik meg ez a kiváltság” – nyilatkozta a kiesését követően. A kijelentéseiből nem kérdés: Tamás nem elégedett meg az egyszeri szerepléssel, komoly ambíciói vannak a szórakoztatóiparban.
Tamás fog ülni a zsűriszékben? Miért cserélik Hajóst?

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Talán megfigyeled a Mazda soros hatos 3,3 literes motorjának teljesítményét, és elgondolkodsz, hogyan lehetséges, hogy mindössze egy kicsivel több teljesítményt (197 lóerő) ad le, mint az X3 20d 2,0 literes motorja (188 lóerő). Összehasonlításul, a Mazda specifikus teljesítménye mindössze 60 lóerő literenként, míg 94 lóerő literenként. A lényeg azonban az, hogy ez szándékos: bizonyos mértékig egy kevésbé megterhelt soros hatos motor jobban vezethető és gazdaságosabb lehet, mint egy keményebben dolgozó négyhengeres. Ez a Mazda elmélete, és azt állítják, hogy a motor hőhatékonysága 40%.
Még rosszabb, hogy papíron a hátsókerék-meghajtású CX-60 57 kg-mal nehezebb volt, mint a négykerék-meghajtású X3. Mindkét autó nagyon hasonló sebességváltási arányokat használ, így úgy tűnik, hogy a CX-60 kissé magasabb nyomatéka mentette meg a napot, mivel az összes mérőszám szerint lényegesen gyorsabb volt. Különösen figyelemre méltó, hogy 0,7 másodperccel gyorsabban ért el 100 km/h-t, és 2,2 másodperccel gyorsabban gyorsult 50-110 km/h-ra negyedik sebességfokozatban. A maximális sebesség tekintetében, álló helyzetből gyorsítva, bár nem sebességfokozatban, az Alfa Romeo Stelvio még mindig lenyomja a Mazda-t.

Az enyhén hibrid 3,3 literes turbódízel egy teljesen új fejlesztés. Mivel soros hatos, minden centimétert ki kell használjon a hosszú motortérben. Annak ellenére, hogy két műanyag borítással és egy motorháztetővel van elrejtve, a dízel zörgése viszonylag jól hallható alacsony fordulatszámon.
A CX-60 dízel motorja, mint élmény, meglepő módon elég régimódi. Néhány fordulattal később pörög fel, mint a legtöbb autó, és alacsony fordulatszámon, alacsony terhelés mellett, különösen, mikor az olaj még nem érte el a működési hőmérsékletet, a motor úgy zörög, mint egy városi busz. Az első benyomások egyértelműen azt mutatják, hogy nem egy különösebben finom motor. Még az alapjárati rezgéseket is érezheted.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük