Skip to content
Hírkatarzis – Az érdekességek katarzisa
Menu
  • Kezdőlap
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Jogi nyilatkozat
  • Kapcsolat
  • Impresszum
Menu

Dopeman titokban összeházasodott! Ő a felesége!

Posted on 2025.08.12.

Közösségi oldalán lepte meg rajongóit a nagy bejelentéssel: Pityinger László, azaz Dopeman kedden délelőtt közösségi oldalán lepte meg rajongóit a nagy bejelentéssel: elvette feleségül ŐT! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Tucson hibrid változata különösen érdekes, mert jó példája annak, hogy egy autó lehet hatékony, mégis könnyen vezethető, anélkül, hogy túl nehézzé válna. Ebben a modellben egy 1.6 literes hibrid motor dolgozik, ami lényegében ugyanaz, mint amit a nagyobb Kia Sorento használ – de mivel a Tucson körülbelül 400 kilóval könnyebb, sokkal fürgébbnek érződik. A teljesítmény elég lendületes, bár nem kimondottan sportos. A hatfokozatú automata váltó néha kicsit lassan reagál, de az elektromotor azonnal elérhető nyomatéka ellensúlyozza ezt, és segíti a könnyed gyorsítást.

Induláskor is egészen dinamikus az autó, bár nedves útfelületen előfordulhat, hogy a kerekek megcsúsznak, ha túl hirtelen adunk gázt. Ha viszont finoman bánunk a pedállal, egész tisztességes gyorsulást tudunk elérni – teszten 7,6 másodperc alatt gyorsult 0-ról 100 km/órára enyhén nedves úton.

A fékrendszer is jól teljesít, az autó 70 mérföld/óráról (kb. 112 km/h) 54,1 méteren belül képes megállni, ami teljesen elfogadható érték.

A hibrid rendszer képes tisztán elektromos módban is működni, különösen városban, alacsonyabb sebességnél. A váltás a különböző üzemmódok között többnyire zökkenőmentes. A kormány mögötti váltófülekkel kézzel is válthatunk sebességet, ha szeretnénk – hosszabb húzással az „up” oldalon visszatérhetünk automata módba is. Teljesen automata módban néha előfordul, hogy a rendszer kissé bizonytalan, hogy pontosan milyen reakciót adjon, de ez ritkán zavaró.

A tapadás és a vonóerő átadás jól megoldott, és a műszerfalon egy digitális kijelző mutatja, hogy épp melyik tengelyre kerül a hajtás.

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legutóbbi bejegyzések

  • Férje manővere miatt vesztette
  • Charlie hatalmas drámája
  • Döntöttek az Örökbefogadásról Gáspár Beáék!
  • Hódi Pamela sírva mondta el imádott kislányáról
  • Még karácsony előtt érkezik a segítség a nyugdíjasoknak!

Kategóriák

  • Általános
  • Egyéb
©2025 Hírkatarzis – Az érdekességek katarzisa | Design: Newspaperly WordPress Theme