A „Házasság első látásra” második évadának egyik legígéretesebb párja Wollner Péter, vagyis Brumi, és kedvese, Kovács Renáta volt. A műsor záróepizódjában úgy határoztak, hogy folytatják közös életüket házaspárként. Azonban a hírek szerint az elmúlt fél év során kapcsolatuk zátonyra futott, és ma Brumi nyíltan, őszintán és kemény szavakat használva beszélt arról, hogy mi vezetett a szakításhoz.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Ez is érdekelhet:
Bár a hazai újautó-piac éves szinten növekedést mutat, továbbra sem érte el a járvány előtti szintet. Júniusban jelentős változás történt az összesített – vállalati és lakossági – vásárlások rangsorában: KIA vette át a vezetést, megelőzve a korábbi hónapokban listavezető Suzukit és Toyotát.
A Datahouse részletes adatai alapján a magánszemélyek autóvásárlásainak élmezőnye is átalakult. Bár a Suzuki S-Cross továbbra is megtartotta első helyét, és a Vitara is stabilan második maradt, a harmadik helyre a Kia Sportage került.
Leave a Comment