Vajon ő lenne a műsorvezető titokban el/it/olt gyermeke. Ráadásul Vivien édesapja egyik festményével érkezett a T/2 műsorába… Hogy eloszlassuk a félreértéseket, a kereskedőkhöz érkező hölgy Dr. Till Attila sebész lánya, nem pedig a műsor házigazdája.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Aztán ott van az utastér. Ha egy átlagos méretű családot és az összes hozzátartozó holmit kell szállítani, az Outlander dízel utastere szinte kifogástalan. Az 591 literes csomagtér nagy és könnyen hozzáférhető, és még a harmadik üléssor jelenlétében is van egy viszonylag használható, 128 literes csomagtérkapacitás. Az első sorhoz képest a második sorban bőséges a fej- és lábtér, és van egy olyan érzés, mintha mindent egy Mitsubishi csapat rögzített volna, akik tisztában vannak vele, milyen igénybevételt jelenthetnek a kisgyermekek az autó belső terére.
Mégis, az Outlander utastere nem a leganyagilag gazdagabb hely a világon, mivel sok olcsó műanyag található benne, így az belső tér nem olyan esztétikus, mint például a Nissan X-Trail vagy a Renault Koleos modelleiben. És ott van az infotainment rendszer is, amely a rivális gyártókhoz képest elképesztően elavult, bár még mindig kínál olyan funkciókat, mint a navigáció, DAB rádió és Bluetooth kapcsolat. A Mitsubishi Outlander jól teljesíti az alapvető feladatokat, mint egy nagy, hétüléses SUV. Megvan benne a tér és a praktikum, viszonylag kényelmes, és a Renault-val ellentétben nem fog jelentős többletköltséget jelenteni a fenntartása, mint közvetlen riválisainak.
Azonban, ha a PHEV hajtásláncot (és a hozzá tartozó pénzügyi szempontokat) nem számítjuk eladási pontként, akkor az alapvető funkciók ellátása önmagában nem elég ahhoz, hogy az Outlander kitűnjön a versenytársak közül. Ez különösen igaz, ha figyelembe vesszük, hogy léteznek más hétüléses SUV-k is (például a már említett Nissan X-Trail és Skoda Kodiaq).