Meglepő rajongói tény a Hunyadi-ról!

Tegnapi esti TTok live-ba volt róla szó hogy Magyar Péter is szerepet kaphat a Hunyadi műsorban! Hogy mire is alapozták a rajongók ezt a feltevést? Hát nem tudni!

Mivel szinte lehetetlen! Magyar Péter nem hivatásos színész valamint mint tudjuk hazai párt közeli az alkotás!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Kicsit meglepő, hogy egy olyan autó alatt, amely legalább 38 360 fontba kerül, egy csavarodott tengely található. Bár ez nem feltétlenül eredményez kényelmetlen utazást, itt inkább egy „megteszi” hozzáállást tükröz. A meglehetősen magas oldalfalú gumik ellenére a 5008 felfüggesztése meglehetősen törékeny és kifinomulatlan, és zörejlik a kátyúkon.

A hosszú hullámú felfüggesztés összességében összeszedettebb, és az utastér rendkívül csendes sebességnél: 65 dBA 70 mph-nál nagyon impozáns egy hagyományos autó esetében. A kemény felfüggesztés legalább biztosítja a jó karosszéria-irányítást, és bár a Michelin e-Primacy gumiknak nincs túl sok tapadása, a 5008 jó egyensúlyt mutat. Az a kis (de viszonylag könnyű) motor előnye, hogy az autó könnyebbnek tűnik a lábán, mint amire számítanánk. A kormányzás intuitívan van beállítva, és fokozatosan nehezedik, ahogy terheled az autót egy kanyarban. Azonban a kormány kis átmérője és furcsa formája távolságérzetet ad.

A GT felszereltséghez alapfelszerelésként jár az adaptív tempomat, de a rendszer elmarad a Volkswagen Csoport alternatíváitól a simaság és a forgalomra adott reakció tekintetében. Az elmosódott és érzéketlen kormánykerék gombok miatt néha frusztráló a használata. A sávkövető asszisztens és a sebességkorlátozó felismerés pontossága mindkét esetben közepes, és mindkettőhöz több érintőképernyős nyomogatás szükséges a letiltáshoz.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük