Óriásit hibázott Élőben Szellő István! Levették a képernyőről!

A nagy pillanat pont tavaly, egy éve történt, amikor Szellő István egy váratlan bakival sokkolta — és egyben szórakoztatta — az egész országot. Egy szimpla névcsere okozta a felfordulást: Antónia helyett Anita hagyta el a száját. A műsor pillanatok alatt átalakult híradóból vígjátékká — a stábtagok és a nézők egyaránt könnyeztek a nevetéstől. Ritkán látni ilyen őszinte, kontrollálatlan jókedvet a hírműsorok stúdiójában.
ITT VAN A FELEJTHETETLEN PILLANAT:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A beltér különösen kiemelkedő – teljesen megegyezik az SUV verzióéval, a válaszfal kivételével olyan érzést kelt, mintha egy személyautóban ülnénk. Alapvetően kétüléses, de opcióként elérhető egy kisebb középső ülés is, így szűkösen hárman is utazhatnak.
Összességében a Defender Hard Top egyedülálló ajánlat. Egyetlen valódi riválisa a Land Rover saját Discovery Commercial modellje, amely valamivel több teret és eltérő felszereltséget kínál, de ugyanolyan jó terepjáró. A Toyota Land Cruiser Utility Commercial is elérhető rövid és hosszú tengelytávval, terepen felér a Defenderrel, de jóval alapvetőbb belsővel rendelkezik.
További versenytársak a platós pick-up kategóriából kerülnek ki, mint például a Ford Ranger, Toyota Hilux vagy Isuzu D-Max. Ezek nagyobb hasznos teherbírást kínálnak, de kényelmi szintjük elmarad a Defenderétől – bár ár-érték arányuk sok vállalkozás számára vonzó lehet.

A magas vételár miatt erős üzleti indok szükséges a Defender Hard Top megvásárlásához. Bár Land Rover eredetileg praktikus terepjáróiról volt ismert, ma már prémium SUV márkaként pozícionálja magát, és a Hard Top is ezt tükrözi. A modell ára meghaladja a legtöbb prémium pick-upét és más 4×4 haszongépjárművekét, de cserébe prémium megjelenést és felszereltséget kapunk.
A fenntartási költségek sem alacsonyak. A teljes kínálat az Ingenium sorhatos dízelmotorokra épül, amelyek ugyan mild-hibrid technológiát tartalmaznak, de ennek ellenére viszonylag magas a fogyasztásuk. A D250 és D350 motorok hivatalos WLTP fogyasztása 33,6, illetve 33,1 mpg, de rakomány terhelés esetén ezek a számok csökkenhetnek.
A rakodótér és praktikum szempontjából a Defender Hard Top két karosszériaváltozatban érhető el: a 90-es és a 110-es. A 90-es háromajtós, és csak a hátul nyíló ajtón keresztül férhető hozzá a csomagtér, amely 1,12 köbméteres, 1.037 mm hosszú, 1.326 mm széles (1.124 mm a kerékdobok között) és 947 mm magas. Az aljzat gumi, a falak műanyag burkolatot kaptak, a raktér alatt 58 literes zárható rekesz található, és a tetőn lévő kis ablakok természetes fényt engednek be.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük