Amikor a mosógépet folyamatosan működteted, az alkatrészek, például a leeresztő szivattyú, a motor vagy a fűtőszál jelentős hőt termelnek. Ezek az alkatrészek használat közben hűlésre szorulnak, különben túlmelegedhetnek. Ha a gép nem kap elegendő időt a lehűlésre, az alkatrészek gyorsabban elhasználódhatnak, meghibásodhatnak, vagy akár teljesen tönkremehetnek.
A leggyakoribb meghibásodások:
– A fűtőszál kiégése, ami miatt a gép nem tudja felmelegíteni a vizet.
– A leeresztő szivattyú túlmelegedése, ami megakadályozza a víz kiürítését.
– A motor leégése, amelynek javítása vagy cseréje rendkívül költséges.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A Volvók klasszikus gyenge pontja a rugózás, de a komoly problémák mindig csak otthon, a budapesti Róbert Károly körút kátyúin derülnek ki, nem a külföldi bemutatókon. A cég évtizedek óta nem tudja megoldani azt a problémát, amit a Nagy Hármas és a Lexus már rég sikeresen leküzdött – emiatt a svéd autók gyakran felkoppannak, beremegnek, nyekkennek a budapesti bordákon. De talán most, ezzel az autóval más lesz. A konstrukcióját tekintve minden adott a futómű javulásához.
Elöl kettős keresztlengőkaros, teljesen alumínium felfüggesztéssel, hátul többlengőkaros rendszerrel, a rugózó elem pedig az olcsóbb verziókban műanyag kompozit keresztlaprugó (mely kis helyet foglal, nem öregszik és könnyű). A drágább modelleken oldalanként kétkamrás levegős rendszer található, felárért pedig aktív lengéscsillapító is választható.