Igazi sorcsapás! Gyászol a Rubint Réka!

Rubint Réka életét számtalan megrázó esemény kísérte, és több alkalommal is kénytelen volt szembenézni férje, Schobert Norbi életének törékenységével. A fitneszguru először egy szívműtét utáni komplikációt élt át, majd két stroke-on is keresztülment. Mindeközben Réka elveszítette szeretett édesapját, majd két évvel később édesanyját is, aki otthonuk garázsában lett rosszul, és a karjai között hunyt el. AZONBON ÚJABB SORSCSAPÁSRÓL SZÁMOLT BE RUBINT RÉKA!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
Figyelembe véve, hogy a Stonic nem kínál négykerék-hajtású opciót, és a legnagyobb teljesítményű motor egy 118 lóerős háromhengeres, igazságosan kijelenthetjük, hogy a Kia inkább szupermininek, mint SUV-nak tekinthető.
2021-es felfrissítése során a motorválasztékot átalakították, a korábbi benzin- és dízelmotorokat elhagyták, és helyettük a koreai márka új generációs Smartstream egységéből egy 1.0 literes háromhengeres benzinmotor került a kínálatba. A Smartstream motor legfontosabb jellemzője a változó szelepvezérlés, amely a Kia állítása szerint jobb hatékonyságot és nyomatékot biztosít, mint a Kappa motor, amit helyettesít.
Két változat közül választhatunk: egy belépő szintű 99 lóerős egység vagy egy 118 lóerős mild-hibrid változat, amit teszteltünk. Az EcoDynamics+ néven ismert 48V-os integrált indítómotorral (ISG) rendelkezik, és a cég intelligens kézi váltójához (iMT) csatlakozik.
A hatfokozatú váltó elektromosan működik, nem pedig mechanikusan, hogy megőrizze a manuális váltás élményét, miközben maximalizálja a 48V ISG üzemanyag-fogyasztási és károsanyag-kibocsátási előnyeit.
Mindezek az új technológiák ellenére, a volán mögül a változások olyan finomak, mint a külső dizájn módosításai. A motor klasszikus háromhengeres élményt ad, időnként egy kicsit hörgő hanggal. Ha már sebességre gyorsultunk, viszonylag csendes, de álló helyzetből indulva a riválisokhoz képest meglehetősen zajos.
Az iMT váltó jól ellátja hagyományos manuális szerepét: jól párosul a motorral, és a kapcsolás sem túl rövid, sem túl hosszú. Mivel elektromosan, nem pedig mechanikusan működik, a váltónak kevés ellenállása vagy érzete van, amikor fel- és lekapcsolunk. Nem éppen izgalmas, de ebben a helyzetben ellátja a feladatát.
A városban hajlamos egy kicsit meglódulni az első gázadásra, így nem mindig olyan sima, mint szeretnénk, amikor elindulunk. Ennek ellenére elegendő erő és nyomaték áll rendelkezésre a gyorsabb haladáshoz vagy – ha szükséges – az előzéshez.
Leave a Comment