Meghalt Gálvölgyi!

Egy ország tört össze! Meghalt Gálvölgyi! Mély fájdalommal érkezett a hír hogy már soha többé nincs köztünk! Rengetegen búcsúznak tőle. De mutatjuk mi is történt! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A teljes értékű hibrid modellek egyik legnagyobb előnye, hogy nem szükséges őket konnektorhoz csatlakoztatni. Ez különösen nagy előnyt jelent azok számára, akiknek nincs lehetőségük otthoni töltésre, például társasházban laknak, vagy egyszerűen nem akarnak a töltéssel bajlódni. Az akkumulátor automatikusan töltődik fékezés és lassítás közben, valamint a belső égésű motor működése során, így a rendszer gyakorlatilag önmagát tartja fenn.
A plug-in hibrid, vagyis a C-HR PHEV (ahogy a neve is utal rá), már külső áramforrással tölthető. Ha ezt rendszeresen megteszi a tulajdonos, az átlagos fogyasztás még kedvezőbb lehet – bár a gyárilag megadott 0,8 liter/100 km (vagyis 353,1 mpg) értéket a valóságban aligha fogja bárki elérni. Ennek ellenére a rendszer még így is kiváló, hiszen a CO2-kibocsátás mindössze 20 g/km, ami nemcsak a környezet szempontjából előnyös, de a közlekedési adók és egyéb fenntartási költségek szempontjából is kedvezőbb besorolást jelent. Ráadásul rövid városi utak során a PHEV akár teljesen elektromosan is képes közlekedni, amivel gyakorlatilag zéró helyi kibocsátást produkál, így ideális lehet azoknak, akik sokat autóznak városban, de nem akarnak lemondani a hosszabb utak során szükséges hatótávolságról sem.
A Toyota C-HR bármelyik hibrid változata sokkal hatékonyabb és gazdaságosabb, mint a legtöbb kizárólag benzines versenytársa. Aki tehát környezetbarát, alacsony fogyasztású autót keres, amely városi és országúti közlekedésre egyaránt alkalmas, annak a C-HR egy megbízható és modern választás lehet – akár a klasszikus hibrid, akár a plug-in hibrid változatot választja.
A plug-in hibrid (PHEV) modell alapértelmezés szerint mindig tisztán elektromos (EV) üzemmódban indul el, amikor beindítjuk az autót. Ilyenkor kizárólag az akkumulátor energiáját használja a rendszer, amíg annak kapacitása el nem éri azt a szintet, amikor már szükség van a belső égésű motor bekapcsolására. A cél, hogy minél nagyobb távot tegyen meg az autó elektromos meghajtással, így csökkentve az üzemanyag-fogyasztást és a károsanyag-kibocsátást.
Leave a Comment