Meghalt Horváth Rozi

Elhunyt Horváth Rozi, akit a legtöbben a fűszeres Horváth Ilonaként ismertek. Halálhírét a Horváth Rozi nevét viselő fűszermárka tette közzé saját Facebook-oldalán. MUTATJUK A DRÁMAI RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Itt van egy párhuzam: az Alpine első, kifejezetten elektromos járműve, az A390 szintén hárommotoros hajtásláncot használ, bár ennek a mögöttes indoka inkább a dinamikai előnyökben rejlik, mivel lehetővé teszi a nyomatékelosztás változtatását elöl-hátul és oldalt, ami kulcsfontosságú tényező a nehéz autók könnyűként történő kezelhetőségének megteremtésében.

A Renault Rafale PHEV-nek kevésbé vannak sportos ambíciói, de természetesen a front- és változó összkerékhajtás közötti váltás hatással lesz arra, hogyan kezeli az autó (amiről később beszélünk).

A plusz teljesítmény mindenképpen kézzelfogható javulást hoz a Renault dinamizmusban és a gyorsulásban, a hátsó motor extra erőfeszítése segít megerősíteni az összkerékhajtás sportos jellemzőit egyenes vonalban.

Természetesen nem lesz villámgyors, de mindenképpen feljavult annyira, hogy el tudsz húzni a lámpáknál, és be tudsz furakodni olyan gyorsan záródó résekbe, amelyek a hagyományos verzió számára elérhetetlenek lennének.

Ennek eredményeként egy kompetensebb autó, amely kevésbé igényel hosszabb előfutást a Renault autópálya sebesség eléréséhez, és még mindig van elég erő a tartalékban, hogy könnyedén végrehajthasd az előzéseket.

A Renault Comfort vezetési módban, ahol valószínűleg a legtöbb időt tölti, lehetővé teszi, hogy tisztán elektromos üzemmódban haladjon, ami csendes és kiegyensúlyozott városi vezetést eredményez, és a második motor hozzáadása miatt úgy érzi, hogy körülbelül összehasonlítható néhány alacsonyabb teljesítményű elektromos autóval.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük