Megmutatta fogsorát!

Alekosz ingyen kapott egy több mint egymillió forintos új fogsort, mert rajonganak érte. Az izomceleb még februárban árulta el, hogy egy érdi fogászaton… MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A Qashqai 1,3 literes, 156 lóerős enyhe hibrid hajtáslánca kissé átlagos, bár elfogadható benyomást kelt a vezetői ülésből.
Meglepetésszerűen nyomatékos alacsony fordulaton, miután a turbófeltöltő felpörög – bár nem a legsimább motor a kuplung kezelésénél, mivel az elektromos asszisztencia nem képes teljesen kompenzálni a turbófeltöltős motor pillanatnyi lanyhaságát. A vezethetőség jó, miután a motor már húz – de nem reagál azonnal, és nem pörög különösebben lelkesen 4000 rpm felett, sőt magas fordulaton durvábbá és zajosabbá válik, mint amit az alacsony fordulatszámon mutatott finomabb viselkedése alapján várnánk.
Az adaptív tempomat könnyen frusztrálóvá válhat, ha nem úgy előz, mint egy jó vezető, de a Qashqai rendszere jól van kalibrálva, és ügyesen kezeli a változó sebességhatárokat.
A teljes hibrid e-Power modell esetében – ha nem lenne ott a háromhengeres benzines motor időnkénti búgása, ami terhelés alatt a motorháztető alól hallatszik – a Qashqai könnyen összetéveszthető lehetne egy tisztán elektromos rendszerrel, sokszor.
A legtöbb esetben simán és gyorsan gyorsul, ami egy családi crossoverhez illik. Mivel az elektromos motor végzi a hajtás nagy részét, erőteljes regeneratív fékezést is tapasztalhatsz – bár amikor bekapcsolod az e-Pedal módot, az meglehetősen agresszív.
A városon kívül a dugattyús motor csendben marad a stabil sebesség mellett, de ha hirtelen gyorsítasz, észre fogod venni. Hajlamos meglehetősen vadul pörögni, ami azt jelenti, hogy terhelés alatt a fordulatszámok megemelkednek, majd indokolatlanul a tartomány felső végén maradnak.
Leave a Comment