Nagyon durva! Kiderült hogy mi Schmuck Andor betegsége!

Sokan kíváncsiak voltak rá, pontosan miért beteg Schmuck Andor, aki korábban már nyilvánosságra hozta, hogy komoly egészségügyi problémával küzd. A bejelentése óta rengetegen aggódnak érte és drukkolnak a felépüléséért. Egy bulvártémákkal foglalkozó Facebook-csoportban valaki nyíltan rákérdezett: „Tudja valaki, mi baja van Schmuck Andornak?” A meglepetés az volt, hogy maga Schmuck is hozzászólt a poszthoz, ahol leírta betegségét!
MUTATJUK!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Ez is érdekelhet:
A Kia Stonic nyíltan azokat a vásárlókat célozza meg, akik egy kis SUV-t keresnek stílusos megjelenéssel és némi egyediséggel, bár karakter tekintetében nem olyan erős, mint néhány riválisa, például a Hyundai Bayon vagy a Ford Puma. Ha azonban valaki nem szeretne feltűnő autót, ezt akár előnynek is tekintheti.
A Stonic azonban egyáltalán nem tűnik unalmasnak vagy régimódinak, különösen élénkebb színekben. A crossover megkapta a márka jellegzetes „tigrisorros” hűtőrácsát és hátranyúló fényszóróit, akárcsak a Rio modell, de SUV mivoltához hűen az autó karosszériája izmosabb és robusztusabb. Fekete műanyag küszöbvédők és kerékjárati ívborítások, valamint alapfelszereltségként járó tetősínek adják a kissé kalandos megjelenést, különösen élénk fényezéssel párosítva. Az utastér kialakítása funkcionális és tetszetős, a kidolgozás pedig ebben az árkategóriában figyelemre méltó. Bár a műszerfal összeszerelése precíz, a Kia túl sok kemény, rideg hatású fekete és szürke műanyagot használt. Jó lenne több puha tapintású felület, mivel korábban elérhető színcsomagok – szürke, bronz, narancs vagy zöld betétekkel – már nem rendelhetők, pedig ezek sokat dobtak a beltér hangulatán.
Navigáció, hangrendszer és infotainment
A Kia nyolccolos érintőképernyős infotainment rendszere az egyik legjobb ebben az árkategóriában, bár nem olyan intuitív, mint a Renault Captur Google-alapú R-Link rendszere. A menürendszer a Stonicban könnyen átlátható és használható vezetés közben, a grafika is megfelelő szintet hoz.
Az Android Auto és Apple CarPlay minden változatban alapfelszereltség, így akár már a belépő szintű „2” felszereltségnél is használhatunk telefonos navigációt. A GT-Line és annál magasabb szintek már gyári navigációval is érkeznek. Emellett alaptartozék a TomTom élő forgalmi adatokkal működő kapcsolt szolgáltatás, tolatókamera, Bluetooth és egy hat hangszórós hangrendszer is.
A tárolási megoldások is jól átgondoltak: elöl nagy ajtózsebek, két pohártartó, egy 7 literes kesztyűtartó, valamint tárolók a középkonzolban és a könyöklő alatt. Hátul is van pohártartó a gyerekek kulacsainak, USB-töltőpont és bevásárlótáska-akasztók a csomagtérben.
Leave a Comment