Teljes műsorváltozás az RTL-en! Minden borul!

Az RTL-nek muszáj volt lépnie, mivel a TV2 jelentős előnyre tett szert a nézettségi versenyben. Bár igaz, hogy egy gigantikus, több mint húszmilliárd forintos produkcióval nehéz felvenni a versenyt, a helyzet ennél összetettebb. A TV2 remekül kihasználja a Hunyadi sikerét, míg az RTL most látja elérkezettnek az időt, hogy komolyabban átalakítsa műsorrendjét.
TELJESEN ÁTALAKUL A MŰSORREND! ÍME A RÉSZLETEK:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Volvo cégcsoport tagjaként a Polestar a 2-es modellhez a Volvo összes acélból készült CMA platformját választotta, amely alapot ad a Volvo XC40-nek és a Volvo C40 Recharge-nak is. A 2-es modell Kínában, Taizhou városában készül minden globális piacra, az ázsiai piacokra szánt XC40-ekkel együtt.
Eredetileg nem Polestarként, hanem Volvoként tervezték, mivel Thomas Ingenlath, a Volvo dizájnere, aki később a Polestar vezérigazgatója lett, a Volvo Concept 40.2 alapján dolgozott rajta. A történet szerint csak 2016-ban, amikor a motoros show kiállításon a Volvók mellett látták a prototípust, jöttek rá azok, akik később a Polestar kulcsfontosságú vezetői lettek, hogy véletlenül egy teljesen új autógyártó alapját dolgozták ki – egy olyan céget, amely kizárólag fenntarthatóan hajtott és gyártott, nulla károsanyag-kibocsátású autókat kínál, skandináv dizájnra építve. Ezt követően elmentek a Volvo többségi tulajdonosához és pénzügyi támogatóhoz, a kínai Zhejiang Geely Holding Grouphoz, egy homályos bevezetési tervvel – és igazán megnyerték őket.
A Polestar talán bátrabb is lehetett volna a középkorú formaváltoztatások terén. Jelenlegi állapotában könnyen eladhatatlanná válhat a műszaki átalakulás, amin a jármű átesett, és azokon a különböző előrelépéseken, amiket tett.

A 2-es modell hossza valamivel több mint 4,6 méter, magassága pedig kicsivel 1,5 méter alatt van, így a mérete inkább a ferdehátú és a kompakt szedán osztályok közé esik. Kicsit megemelt hasmagassággal, ülésmagassággal és kilátással rendelkezik, de nem olyan terjedelmes, mint egy kompakt SUV.
A faceliftes változat előtt a 2-es modell kétféle akkumulátorkapacitással volt elérhető: 61 kWh (Standard Range) vagy 75 kWh (Long Range) hasznos kapacitással, egy nikkel-mangán-kobalt akkumulátorcsomaggal, amely H alakban helyezkedett el mindkét ülés sor alatt és ott, ahol egyébként a sebességváltó alagutja lenne. Ez a kapacitás most 67 kWh-ra és 79 kWh-ra bővült.
A hajtás terén a motor specifikációja teljesen újragondolásra került. Az eredeti modellhez hasonló, azonos típusú, állandó mágneses szinkron motorokat elhagyták. Egy új motor, amely ugyanebbe a típusba tartozik, de nagyobb teljesítményt és jelentősen több nyomatékot fejleszt, került az autó hátsó tengelyére, mint elsődleges hajtóforrás. Az alapverzió 268 lóerős, míg a Long Range Single Motor verzió 295 lóerős teljesítményt nyújt, és akár 361 lb-ft nyomatékot, ami jelentősen magasabb, mint az előző 243 lb-ft.
A Dual Motor változat most egy második elektromos motort is hozzáad az első tengelyhez – ez ezúttal aszinkron motor -, amely összesített teljesítményt akár 469 lóerőre is képes növelni, amit az előző modellhez is tartottak. Azonban a csúcsnyomaték most 546 lb-ft-ra nőtt (502 lb-ft-ról) – és a hátsó tengelyre összpontosított nyomaték-megosztásnak köszönhetően az új fő motor révén most jobb egyensúly jön létre.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük