Tömegközlekedési dráma a küszöbön!

Hatalmas dráma és sok kérdés mertül fel mivel lehet új dolog léphet érvénybe ami azt takarja hogy: Ezeken a napokon nem utazhatnak majd az 50 év felettiek! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
—>> KÖVETKEZŐ OLDAL
Ez is érdekelhet:
A motorháztető alatti tér hatékonyabb elrendezése lehetővé tette, hogy 58 mm-rel hosszabbítsák meg a tengelytávot, miközben 52 mm-rel csökkentették az összhosszot. A háromajtós SC változat még további 32 mm-rel lett rövidebb. Elméletileg ezek a helytakarékos intézkedések több helyet biztosítanak az utasoknak, valamint jobb rugózást és kezelhetőséget eredményeznek.
Tényleg, az autó belsejében versenyképes térkínálat található, de nem kiemelkedő. A praktikum biztosan nem annyira hajtja a Leont, mint a kocsinak éles stílusa vagy vonzó ár-érték aránya. A Leon modellfrissítése 2016 októberében zajlott, amely során új hűtőmaszkot és átdolgozott első és hátsó lámpákat kapott – a nappali menetfények pedig az Ateca jellegzetes lámpacsoportjához illeszkednek.
Eredetileg csak öt motorváltozatot kínáltak, de az eladásai során a választék nyolc erőforrással bővült. A választék a Seat Leon 108 lóerős, 1,2 literes TSI turbós benzinmotorjával és a Seat Leon 1,6 literes TDI dízelmotorjával kezdődik, majd két 1,4 literes Seat Leon benzinmotor következik, amelyek 123 lóerőt és 148 lóerőt kínálnak. Ezt követi a flották által kedvelt 148 lóerős, 2,0 literes dízelmotor. A legmagasabb változatot egy 182 lóerős 2,0 literes dízelmotor és egy 179 lóerős 1,8 TSI motor vezeti, mindkettő csak magasabb felszereltségű modelleken érhető el.
Akik egy sportosabb Leon verzióra vágynak, választhatják a Cupra 300-at, amely elérhető SC, 5 ajtós hatchback és ST változatokban, és 2,0 literes TSI benzinmotorral rendelkezik, amely 296 lóerőt teljesít.
Az öko-orientált 1,6 literes dízelmotor várhatóan az Egyesült Királyság értékesítéseinek többségét adja majd, ami sajnálatos, mert bár egy robusztus egységről van szó, nem rendelkezik a piac legjobb alacsony kibocsátású dízeljeinek dinamizmusával és rugalmasságával. Belépő szintű hajtásláncként az 1,2 literes benzines manuális váltó – a plusz köztes áttétellel – kiegyensúlyozottabb választás.
Több elismerés illeti a motorpaletta magasabb kategóriáit. A Seat 148 lóerős, 2,0 literes TDI motorja erős érvet képvisel, mivel kifinomult, gazdaságos és viszonylag könnyen pörög. De ismételten, nem tud egyértelmű különbséget felmutatni a megfelelő benzines verzióval – jelen esetben az 148 lóerős, 1,4 literes TSI-vel. Az utóbbi olcsóbb, reagálékonyabb, kifinomultabb, rugalmasabb, és papíron is enyhén jobb teljesítményt nyújt, mint a dízel, miközben üzemanyag-fogyasztása a mindennapi használatban nagyjából hasonló.
Leave a Comment