Végzetes tragédia: 14 mágnest nyelt le a 2 éves Rebeka!

Egy apró játék majdnem tragédiába torkollott. A kétéves Rebeka lenyelt 14 színes mágnesgolyót – azok belül összetapadtak, és roncsolni kezdték a belek szöveteit.
Édesanyja csak azt látta, hogy a kislány hányt ebéd közben. Mire kórházba értek, Rebeka állapota válságos volt. Az orvosok versenyt futottak az idővel, hogy megmentsék a gyermeket.
Mutatjuk mi történt!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

Csak hogy tudd, ez egy régebbi teszt a 2017-2024-es Peugeot 5008-ról. Ha érdekel a legújabb Peugeot 5008 vagy jövőbeni Peugeot modellekkel kapcsolatos hírek, kérlek kövesd az alábbi linkeket.
Bár a Peugeot 5008 már egy ideje a piacon van, a második generációs változat még mindig frissnek tűnik. Az autó egy nem túl vonzó MPV-ből egy éles vonalú, nagyméretű SUV-vá alakult, amely fantasztikus belső teret, hétüléses sokoldalúságot és rendkívül összeszedett, kényelmes vezetési élményt kínál.

A 5008 benzinmotoros változata is megállja a helyét, de a középkategóriás dízelváltozat tűnik a legjobb választásnak a vásárlók számára. Elég erőteljes ahhoz, hogy könnyedén kezelje a teljes utaslétszámot és a csomagokat, emellett impozáns üzemanyag-hatékonyságot és tiszteletteljes kifinomultságot kínál. A plug-in hibrid lehetőség hiánya talán elriaszthatja a céges autót kereső vásárlókat, de családi autóként nehéz hibát találni benne.
Régebben a Peugeot 5008 MPV-ként volt elérhető, de most már SUV-ként szerepel. Lényegében a 3008 hétüléses változata – amely szintén egy olyan autó, amely kezdetben emberszállító jelleggel jelent meg. Ha megnézzük a műszaki adatokat, látható, hogy a 5008 nagyrészt ugyanazokat a motorokat és felszereltségi szinteket kínálja, mint a 3008, és az egyedüli jelentős eltérés a hétüléses elrendezés és a plug-in hibrid opciók hiánya.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük