Az engedély nélküli kutak tulajdonosai a jövőben komoly bírságra számíthatnak: az alapbüntetés elérheti az építmény értékének 80 százalékát, míg jogtalan vízhasználatért akár egymillió forintot is kiszabhatnak. Az új szabályozás célja kettős: egyrészt az illegális vízkivételek visszaszorítása, másrészt az öntözési gyakorlat átláthatóbbá tétele, amely összhangban van az uniós fenntarthatósági követelményekkel. Miért vált szükségessé a szigorítás?
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDAL„Jó anyának tartom magam” – állítja a nő, aki meg/oj/otta kisfiát. Megdöbbentő tragédia rázta meg a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Berekfürdőt: egy 34 éves n/ meg/lte tízéves kisfiát, m
KÖVETKEZŐ OLDALAz Örkény Színház közösségi oldalán osztotta meg a hírt: Csuja Imre, az intézmény egyik alapköve, hivatalosan is búcsúznunk kell tőle. A társulat megható gesztussal búcsúzott tőle, DRÁM
KÖVETKEZŐ OLDALA Volánbusz hálózatában jelentős fejlesztések zajlanak, amelyek az idősebb utasokat is pozitívan érinthetik. Az egyik legfontosabb változás, hogy egyre több járaton lehet MUTATJUK HOGY
Leave a Comment