25 centiméter hó érkezik

Szélvihar, dermesztő hideg és vastag hótakaró – mintha a tél visszakövetelné magának az országot. Szerda este váratlan bejelentést tett a közútkezelő: egy mediterrán ciklon tart Magyarország felé, amely komoly havazást hoz. A szakemberek szerint a helyzet nem mindennapi, ezért máris visszaállnak a téli üzemmódra. A döntés nem véletlen, ugyanis a modellek jelentős csapadékot és erős szelet jeleznek. De mely térségek kerülhetnek a legnagyobb bajba? MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük