Most jött! Az egész országot érinti.

Kávé eddig egy mozdulat volt. Kéred, kapod, kortyolod, a pohár pedig megy a kukába. Ugyanez az étellel: doboz, fedél, villa, szalvéta – aztán pár perc múlva már csak szemét. A vendéglátás elmúlt éveinek tempója erre épült: gyors, kényelmes, egyszer használatos. Csakhogy ez a korszak Európában véget érni látszik. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük