Most jött! Az egész országot érinti.

Az Európai Unió új csomagolási szabályozása alapjaiban írja át a mindennapi vendéglátást, és nem finomkodik: az egyszer használatos dobozok és poharak szerepét erősen visszaszorítaná, a cél pedig egyszerűen megfogalmazható – kevesebb hulladék, több újrahasználható megoldás. A változás Magyarországon is kötelező lesz 2026 augusztusától, vagyis nem egy távoli, elméleti „zöld tervről” beszélünk, hanem egy olyan fordulatról, ami a kis kávézótól a legnagyobb ételkiszállító hálózatokig mindenkinek feladja a leckét. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük