Megdöbbent csend borult Kiskunfélegyházára, amikor február 23-án, hétfőn végső búcsút vettek az M1 egykori híradósától. A tragikusan fiatalon elhunyt Kontra Györgyöt a Felsőtemetőben helyezték örök nyugalomra – szűk családi körben, távol a nyilvánosságtól. A döntés nem volt véletlen: a család csendet és méltóságot akart, miközben az ország már napok óta beszélt a felfoghatatlan esetről. A televíziós az MTVA munkatársaként dolgozott, arca sokak számára volt ismerős a képernyőről. A hírek szerint február elején, a kora hajnali órákban lépett a sínekre, nem messze otthonától. Úgy tudni, nem tudta feldolgozni három és fél éves kapcsolatának végét. Előző este még édesanyjánál vacsorázott, beszélt a fájdalmáról, de semmi nem utalt arra, mire készül. A külvilág előtt tartotta magát – belül azonban összeroppant.
Felfoghatatlan botrány az M1 híradósának temetésén! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A „Kincsvadászok” indulása óta meghódította a nézők szívét – az egész ország a régiségek bűvöletében él. A műsor szakértői és kereskedői ma már valódi közszereplőnek számítanak: alig akad olyan utca,
Elhunyt az 0r0sz elnök, ezzel a címmel tették közzé a hírt egy lengyel újságban. Több mint egy hete nem mutatkozott a nyilvánosság előtt Vlag/im/r Put/y/n. Az 0r0sz államfő az elmúlt időszakban feltűn
A kormány ingyen, alanyi jogon adja a gondos órát a 65 éven felülieknek, akik egy gomb megnyomásával értesíthetik a diszpécserszolgálatot. Az idős emberek alanyi jogon, egy egyszerű űrlap kitöltése ut
Leave a Comment