Megdöbbent csend borult Kiskunfélegyházára, amikor február 23-án, hétfőn végső búcsút vettek az M1 egykori híradósától. A tragikusan fiatalon elhunyt Kontra Györgyöt a Felsőtemetőben helyezték örök nyugalomra – szűk családi körben, távol a nyilvánosságtól. A döntés nem volt véletlen: a család csendet és méltóságot akart, miközben az ország már napok óta beszélt a felfoghatatlan esetről. A televíziós az MTVA munkatársaként dolgozott, arca sokak számára volt ismerős a képernyőről. A hírek szerint február elején, a kora hajnali órákban lépett a sínekre, nem messze otthonától. Úgy tudni, nem tudta feldolgozni három és fél éves kapcsolatának végét. Előző este még édesanyjánál vacsorázott, beszélt a fájdalmáról, de semmi nem utalt arra, mire készül. A külvilág előtt tartotta magát – belül azonban összeroppant.
Felfoghatatlan botrány az M1 híradósának temetésén! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A kapcsolatuk igazi különlegesség volt. Mindketten látássérültek, mégis elképesztő életigenléssel, humorral és zenével töltötték meg a mindennapjaikat. Teca válása után talált rá Csabira, akivel szint
Parajdra érkezett Simon Klára, a Kulcsár Kutató Mentőkutyás Alapítvány képviselője, hogy gyorsan és hatékonyan támogassa a bajba jutottakat. A csapat nem először vállal szerepet katasztrófahelyzetekbe
Tragédia az éjszakai műszakban: többen megha/tak a gyár/obb/násban! Súlyos tra/édia történt fe/ro/bant az élelmiszeripari vállalat egyik süteménygyára. A rob/anás az éjszakai műszak idején következett
Leave a Comment