A Re/diten arról írnak, hogy Orbán Viktor eltűnt a Bálnában megrendezett fideszes eredményváróról, ráadásul már több mint 4 órája nem posztolt semmilyen közösségi oldalon sem. Mások azt írták, hogy közben az Andrássy úton a Hősök tere felől elindult egy konvoj sok rendőrrel. A beszámolók szerint sokan vi/eózták az eseményeket és azt kiabálták, hogy „mene/ülj, Vitya”. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Minden eddiginél nagyobb tragédiával ébredtek a fővárosban: egy fekete autó lángokban állt, a hajnali csendet pedig a tűzoltók szirénái tépték szét. Amikor a lángokat végre elfojtották, olyan látvány
A parlament elfogadta a védelmi törvény módosításait, amellyel újra bevezetik a kötelező katonai szolgálatot. A döntés értelmében kötelező alapkiképzés lesz, és évente több behívási turnust is tervezn
Jön az országos karbantartás! Az elöregedett Magyarországi vezetékeket idén fogják kicserélni röpke 24 óra alatt – számolt be több napilap és több TTokker. MUTATJUK HOGY MIKOR NEM LESZ VÍZ! A hír nem
Leave a Comment