A Re/diten arról írnak, hogy Orbán Viktor eltűnt a Bálnában megrendezett fideszes eredményváróról, ráadásul már több mint 4 órája nem posztolt semmilyen közösségi oldalon sem. Mások azt írták, hogy közben az Andrássy úton a Hősök tere felől elindult egy konvoj sok rendőrrel. A beszámolók szerint sokan vi/eózták az eseményeket és azt kiabálták, hogy „mene/ülj, Vitya”. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Kásler Miklós halála mély megrendülést okozott a magyar közéletben. Az egykori miniszter és neves orvos 76 éves korában hunyt el. A hivatalos közlemények szerint Kásler egy „fájdalmas, hosszan tartó b
Az utóbbi hetekben szinte izzott a stúdió levegője a A Nagy Duett élő adásaiban, ahol Lékai-Kiss Ramóna hétről hétre nemcsak a versenyzőket, de a nézőket is lázba hozta. A TV2 csinos zsűritagja merész
Megdöbbentő hírek rázták meg ma az országot: kiderült, hogy jövőre drasztikusan átalakulhat az idősek jogosítványhosszabbítása! Bár eddig is külön szabályok vonatkoztak az idősebb sofőrökre, most olya
Leave a Comment