Elhagyja az országot örökre Orbán

Orbán lánya, veje már kint él az USA-ban, Orbán pedig most oda készül, ígérete szerint csak pár napra.. de mi van, ha nem csak pár napra? Szombat délután jelentette be Orbán Viktor, hogy nem ül be a parlamentbe, visszaadja a mandátumát: A hírre Magyar Péter úgy reagált, hogy Orbán Viktor lett a Fidesz Gyurcsány Ference. Nem sokat kellett várni Panyi Szabolcs reakciójára sem, aki arról írt, hogy szerinte Orbán az USA-ban keresne menedéket azért, hogy megússza az esetleges büntetőeljárásokat. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük