Kiderült, hogy mi Schmuck Andor súlyos betegsége!

Amikor kiderült, hogy Sári Évi és Schmuck Andor számára véget ért a verseny, a műsor hagyományai szerint még egyszer szólhattak a nézőkhöz. Az elbúcsúzás azonban váratlan fordulatot vett, amikor a politikus egy sokakat meglepő kijelentést tett. SÚLYOS BETEG!
Mostanra az is kiderült, hogy milyen betegséggel küzd a politikus.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A Pulsar egyszerű választékban kapható: vagy egy 1,2 literes turbós, vagy egy 1,6 literes benzines motorral, illetve egy 1,5 literes turbós dízelmotorral.
A Nissan négyhengeres benzines motorja 114 lóerőt és 140 lb-ft nyomatékot ad le, és azt állítják, hogy átlagosan 56,5 mpg-t fogyaszt és 117 g/km CO2-t bocsát ki. Csendes, megfelelően erős és hajlandó motor – miután 2000 rpm fölé pörög. Kellemes jellege és kifinomult működése jól illik a Pulsarhoz.
Elegünk van abból, hogy a kormány mögül próbáljuk megkeresni a start gombot. A Pulsar gombja a konzolon, középen van, ahogyan az illik is
Bár a motor elég szerény hengerűrtartalmú, a teljesítménye bőségesen elegendő, a 0-60 mph gyorsulás 10,5 másodperc alatt történik, és a legnagyobb sebessége 118 mph. Az áttételek között is megfelelő mennyiségű nyomatékot kínál, így nem szükséges túl gyakran váltani.
A dízelmotor vonatkozásában, ha a cég bármelyik jelenleg elérhető erőforrást választhatta volna, aligha találtak volna jobban a Pulsar személyiségéhez illő motort, mint a jól ismert „K9K” 1,5 literes turbódízel.

Ez a négyhengeres, 108 lóerős motor már egy évtizede a Nissan kínálatának állandó része, és hibátlanul, takarékosan végzi a dolgát, már-már jellegtelen módon.
Amikor legutóbb egy teszten találkoztunk vele, a motor csendesen végezte el a dolgát az új Nissan Qashqaiban. Akkor dicsértük a 50 mph sebességnél tapasztalt zajhiányt, és bár a Pulsar látszólag nem olyan jól van „beburkolva”, mint a crossover rokon, egy decibellel jobban teljesít, 61 dB-en. Ez teljesen 6 dB-vel kevesebb, mint amit a Hyundai i30 esetében mértünk pár évvel ezelőtt. Szóval meglehetősen csendes.
És meglepően takarékos is a maga kategóriájában. A Nissan 11,5 másodpercet ígér a 62 mph-ig a hatfokozatú kézi váltós változatra, de mi 10,9 másodperc alatt értük el a 60 mph-t esőben, anélkül, hogy bármin is aggódni kellett volna. Ha egy milliszekundumot levonunk, ugyanebben az időben elérjük a 30-70 mph közötti gyorsulást is, és körülbelül fél másodperccel gyorsabban, mint az i30. Autópályán 70 mph sebességnél a Pulsar 1900 rpm körül pörög, így minden 192 lb-ft nyomatéka rendelkezésre áll, ha szükséges, és általában megment a túlfogyasztó visszaváltásoktól.
Ez a visszafogott vezetési stílus jó (és nem is nehéz, ahogy hamarosan látni fogjuk), mert, ahogy más tesztjeink is mutatták, a 1,5 dCi egy meglehetősen takarékos motor. A Nissan által hirdetett 78,5 mpg-t elvethetjük, mint túlságosan kedvező laboratóriumi adatot, de a mi 57,3 mpg-tel mért értékünk a túrázás során nem volt nehéz 60 mpg fölé tornászni.
A Nissan emellett a Pulsart a legújabb Euro 6-kompatibilis DIG-T 190 1,6 literes turbós benzines motorjával is ellátta. A motor 187 lóerőt és 177 lb-ft nyomatékot fejleszt, és a gyártó szerint a Pulsar ebben a formában 7,7 másodperc alatt gyorsul 0-62 mph-ra, 49,5 mpg-t fogyaszt vegyes ciklusban és 134 g/km CO2-t bocsát ki.

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük