Sokkoló incidens történt hétfő éjszaka a nyíregyházi Jósa András Tagkórházban, ahol egy beteg saját kezelőorvosára tá/adt! Biztonságiak mentették meg az orvost! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A frakció közleménye higgadt hangnemben zárult: megköszönték eddigi munkáját, jó egészséget és szakmai sikereket kívánva neki, egyben jelezték, hogy hamarosan új frakcióvezetőt választanak. Ordas Eszt
A miniszterelnök gyűlésen már az első percekben érezni lehetett: nem egy szokványos politikai fórum lesz. Amikor színpadra lépett a több mint négy évtizedes szakmai múlttal rendelkező főorvos. A beszé
Eljön a nyugdíj napja, mégsem érkezik meg a várva várt összeg. Az érintettek ilyenkor először azt hiszik, egyszerű késésről vagy technikai hibáról van szó. Néhány óra elteltével azonban egyre nő a biz
Leave a Comment