Egy beteg saját kezelőorvosára tá/adt ké/sel az Urológiai osztályon – számolt be róla a Tények. A történtek miatt azonnal riasztották a biztonsági szolgálatot és a rendőrséget is. A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette az esetet. Közleményükben így fogalmaztak: „A Nyíregyházi Rendőrkapitányság garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást egy kórházi kezelés alatt álló nyíregyházi férfi ellen, aki szeptember 15-én éjszaka agr/ss/ív, tá/adó magatartást tanúsított kezelőorvosával szemben.”
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALSokak karácsonyi kívánsága teljesülhet idén, hiszen az ország egyes részein már megjelentek az első hópelyhek. Sopron környékén már vékony hóréteg borítja a tájat, a háztetők is kifehér
KÖVETKEZŐ OLDALJákli Mónika édesanyja, Maya Jákliová most megtörte a csendet, és a szlovák sajtónak elárulta: lánya az utóbbi időben egyáltalán nem volt önmaga. Külsőleg nyugodtnak tűnt, de belül hata
KÖVETKEZŐ OLDALDöbbenetes botrány robbant ki: egyre többen állítják, hogy szándékosan félrevezették a játékost a Legyen Ön is Milliomos stúdiójában. A nézőkben pedig egyre csak gyűlik a feszültség – h
Leave a Comment