Dráma a Nyíregyházi kórházban!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Az orvos segítségére a kórház biztonsági szolgálatának munkatársai siettek, akik még a rendőrök kiérkezése előtt megfékezték a férfit. A közlemény szerint sikerült megakadályozniuk, hogy a támadó önmagában vagy másban kárt tehessen. Az ügyben a rendőrség büntetőeljárást indított, a körülmények feltárása folyamatban van.

Forrás: MSN / FB / EZT

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük